Truhly a kufry

Představujeme vám náš nejnovější přírůstek do rodiny proutěných výrobků – Proutěnou truhlu. Tento unikátní kousek je výsledkem tradičního řemesla, pečlivě vyrobený s láskou a pozorností k detailu. Vhodná jak pro úložný prostor, tak pro stylový doplněk vašeho domova nebo verandy, tato proutěná truhla přináší nejen praktičnost, ale i estetický rozměr do každého interiéru.

Naše proutěná truhla je nabízena v několika barevných provedeních - od klasické bílé přes elegantní šedou. Tyto neutrální barvy zajišťují, že truhla se snadno zapojí do jakéhokoli designového schématu vašeho domova. Ať už potřebujete úložný prostor pro hračky vašich dětí, místo pro uchování prádla nebo prostě elegantní řešení pro uskladnění povlečení a dek, tato proutěná truhla je ideální volbou.


Proč si vybrat právě náše proutěné truhly?

- Tradiční Řemeslo: Každá truhla je vyrobena s ohledem na tradiční techniky pletení, což zajišťuje nejen její kvalitu, ale i unikátní vzhled.

- Univerzálnost Použití: Ať už hledáte řešení pro ukládání hraček, prádla, povlečení, nebo jen chcete přidat stylový doplněk do vašeho interiéru, naše proutěná truhla je perfektní volbou.

- Estetický Vzhled: Díky neutrálním barvám a elegantnímu designu se tato truhla stane ozdobou každého prostoru – od obývacího pokoje po verandu.

- Ekologický Materiál: Vyrobeno z přírodního proutí, tato truhla je nejen krásná, ale i šetrná k životnímu prostředí.

- Odolnost a Trvanlivost: Přes svůj estetický vzhled, je truhla navržena tak, aby vydržela každodenní používání a poskytovala dlouhodobou službu.


Objednejte si naši proutěnou truhlu ještě dnes a přiveďte do svého domova kousek tradičního řemesla, který je nejen praktický, ale i krásně vypadající.

6 položek celkem

Cena

15993449
115993449
proutena truhla
1 599 Kč
Kód: H048
proutena truhla Kód: H044
proutena truhla Kód: H045
709 proutena truhla
2 949 Kč
Kód: H169
proutena truhla
3 449 Kč
Kód: H043

Je lepší bílá proutěná truhla jako box na hračky, klasická proutěná truhla nebo koš na hračky? Klasické proutěné truhly, které lze použít jako koš na prádlo, ale také i jako koš-box na hračky, jsou vhodné do interiéru, ale i do exteriéru.

Nejvíce oblíbené boxy-truhly proutěné na hračky jsou od 80 cm do 100 cm. Můžete je umístnit na verandu, do sklepa, nevadí jim ani vlhké prostředí.