Vánoční dekorace

Představujeme vám Proutěnou sukýnku - dokonalý proutěný kryt na stojan vánočního stromku, který přinese do vašeho domova kouzlo tradice, přírody a neopakovatelnou atmosféru svátků. Tento ručně vyrobený kryt je dokonalou kombinací elegance a funkčnosti, která obohatí vzhled vašeho vánočního stromku a zároveň skryje nevzhledný stojan.

Vyrobeno z kvalitního přírodního proutí, tento kryt není jen obyčejným doplňkem, ale skutečným klenotem, který přidává vánoční výzdobě autenticitu a teplo domova. Barvený kryt je navíc dostupný v různých odstínech, takže si můžete vybrat ten, který nejlepší ladí s vaším interiérem a vánočními dekoracemi.

Zajímavosti:

1. Autenticita a Tradice: Ručně vyrobený z přírodního proutí, tento kryt na stojan vánočního stromku přináší do vašeho domova kus tradice a autenticity.

2. Estetická Krása: Nejen že skryje nevzhledný stojan, ale svým jedinečným designem a kvalitou materiálu dodá vaší vánoční výzdobě na eleganci a atmosféře.

3. Přizpůsobivost: Díky různým barevným variantám se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru a vánočnímu dekoru, což umožňuje dokonalou harmonii ve vašem domově.

4. Ekologická Volba: Vybráním přírodního proutěného krytu se rozhodujete pro ekologickou a udržitelnou variantu, která respektuje naši planetu.

6 položek celkem

Cena

749899
1749899
obal prouteny vysoky
od 749 Kč

Tradiční česká výroba z obnovitelných zdroju. S láskou a úctou k přírodě.

Kód: H200/PR.6020
Proutěný kryt na stojan, sukýnka k vánočnímu stromku 60x26 přírodní
799 Kč

Tradiční česká výroba z obnovitelných zdrojů. S láskou a úctou k přírodě.  

Kód: H160
Kryt na stojan, sukýnka k vánočnímu stromku 60x26 limitka
839 Kč

Tradiční česká výroba z obnovitelných zdroju. S láskou a úctou k přírodě.

Kód: H177
Kryt na stojan, sukýnka k vánočnímu stromku 60x26 hnědá lesk Kód: H199

Nechte se unést krásou a vůní pravého proutí a dopřejte si kus přírody přímo ve vašem obývacím pokoji. Proutěná sukýnka je synonymem pro eleganci a romantiku, která dodá vašim Vánocům ten pravý šmrnc.