Proutěné podnosy

Proutěný podnos je dokonalou kombinaci klasické krásy a praktické funkčnosti. Výroben z pečlivě vybraných proutků, tento podnos přináší do vašeho domova teplou a přírodní atmosféru. Ideální pro každodenní použití i speciální příležitosti. Ať už podáváte ráno kávu na postel, organizujete piknik v parku nebo jen hledáte elegantní způsob, jak uvítat hosty, Proutěný podnos je vaší spolehlivou volbou.

Výhody proutěného podnosu:

  • Všestrannost použití: Ať už podáváte snídani v posteli, chystáte stylový piknik nebo hledáte efektní způsob, jak servírovat občerstvení při večerním posezení, proutěné podnosy splní vaše očekávání na všech frontách.

  • Odolnost a trvanlivost: Ručně vyráběný z kvalitních materiálů, Proutěný podnos je navržen tak, aby vydržel každodenní použití a přitom si zachoval svůj atraktivní vzhled.

  • Ekologický výběr: Vybíráte si produkt, který je nejen krásný, ale i šetrný k životnímu prostředí. Proutí je obnovitelný zdroj, jehož použitím podporujete udržitelnou spotřebu.

  • Unikátní a osobitý dar: Pokud hledáte originální, praktický a zároveň krásný dar pro své blízké, Proutěný podnos je ideální volba, která zanechá trvalý dojem.

Zapojte Proutěný podnos do svého každodenního rituálu a objevte krásu a funkčnost skrytou v jednoduchosti přírodního designu. Objednejte si svůj podnos ještě dnes a prožijte každý okamžik s elegancí a stylem.

6 položek celkem

Cena

175599
1175599
prouteny podnos jednoduchy 500x500
od 175 Kč

Přeneste kafičko na  našem lehkém podnose.

Kód: H127/V
podnos 22 500x500
od 175 Kč
Kód: H125/M
prouteny podnos speciál
359 Kč

Nejprodávanější varianta za naší nabídky podnosů.

Kód: H130
podnos prouteny orezany
449 Kč
Kód: H059
podnos velky
549 Kč
Kód: H144
podnos pevný sedy
599 Kč
Kód: H166

Proutěný podnos přírodní s uchy nebo úchyt na prsty jistě oceníte při každé příležitosti. V nabídce máme také velké proutěné podnosy ze silnějších proutků.

Potřebujete uložit věci do proutěhé zásuvky, boxu? Určitě se podívejte zde.