Zásuvky a podnosy

Proutěné podnosy a zásuvky – Nejen krása, ale i praktičnost pro váš domov

Hledáte ten pravý doplněk, který vašemu domovu dodá jiný rozměr, bude praktický a přidá každému interiéru nádech přírodní elegance? Naše proutěné podnosy a zásuvky jsou tím pravým řešením. Ručně vyráběné s láskou a pečlivostí, tyto kousky nejenže zkrášlí váš domov, ale stávají se i nesmírně praktickými pomocníky pro každodenní použití. Proutěné zásuvky jsou ideální pro organizaci vašich drobností, zatímco podnosy se stanou nepostradatelnými při servírování občerstvení vašim hostům nebo jako stylový dekorativní prvek.

Proč si vybrat právě naše proutěné podnosy a zásuvky?

- Ruční výroba: Každý kus je výsledkem ruční práce a lásky k řemeslu, což znamená, že dostáváte unikátní produkt vysoké kvality.

- Přírodní materiál: Používáme jen přírodní materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň přinášejí kus přírody do vašeho domova.

- Univerzálnost: Naše proutěné podnosy a zásuvky se hodí do každého interiéru, ať už hledáte doplněk do moderně nebo tradičně zařízeného domova.

- Praktičnost a estetika: Nejenže jsou naše proutěné výrobky nádherné na pohled, ale jsou také nesmírně praktické. Pomáhají udržet pořádek a přinášejí styl do každodenních činností.

- Trvanlivost: Díky kvalitnímu zpracování a materiálům vydrží naše proutěné produkty krásné a funkční po mnoho let.

7 položek celkem

Cena

175599
1175599
prouteny podnos jednoduchy 500x500
od 175 Kč

Přeneste kafičko na  našem lehkém podnose.

Kód: H127/V
podnos 22 500x500
od 175 Kč
Kód: H125/M
prouteny podnos speciál
359 Kč

Nejprodávanější varianta za naší nabídky podnosů.

Kód: H130
prutena zasuvka
od 399 Kč
Kód: H054/34
podnos prouteny orezany
449 Kč
Kód: H059
podnos velky
549 Kč
Kód: H144
podnos pevný sedy
599 Kč
Kód: H166

Nenechte si ujít příležitost oživit svůj domov těmito stylovými a praktickými doplňky. Proutěné podnosy a zásuvky jsou dokonalým spojením krásy, praktičnosti a tradičního řemesla, které přinese do vašeho domova kus přírody a útulnosti. Objednejte si ještě dnes a přesvědčte se o jejich jedinečnosti a kvalitě.