Stojany na květiny

Odkryjte kouzlo přírody s našimi proutěnými stojany na květiny. Vyrobené s láskou a precizností, tyto unikátní kousky přinášejí do vašeho domova nejen zeleň, ale i kus přírody a tradice. Naše proutěné stojany na květiny, včetně tříkolky, truhlíku, květináče, vázy a vozíku, jsou dokonalým spojením funkčnosti a tvarů. Vyráběné ze středoevropské vrby, každý stojan je unikátní a odráží tradici a řemeslnou zručnost, která se předává z generace na generaci. Výběr z naší kolekce vám umožní vytvořit si doma malý koutek klidu a krásy, kde můžete relaxovat a načerpat novou energii.


Máme pro Vás pár důvodů proč si pořídit proutěný obal – stojan na květiny:

- Přírodní materiál: Vyrobeno ze 100% přírodní vrby, což znamená, že každý kus je ekologický a přátelský k přírodě.

- Ruční práce: Každý stojan je výsledkem precizní ruční práce, což zaručuje jeho jedinečnost a vysokou kvalitu.

- Univerzální použití: Naše proutěné stojany jsou ideální nejen pro květiny, ale i jako dekorativní prvek nebo praktický pomocník do každé místnosti.

- Dlouhá životnost: Díky použití kvalitní vrby a odbornému zpracování vám naše stojany poskytnou krásu a funkčnost po mnoho let.

- Unikátní design: Každý proutěný stojan je ručně vyráběný, což zajišťuje jeho jedinečnost a neopakovatelný vzhled. Díky tomu získáváte nejen praktický doplněk, ale i originální dekoraci, která oživí každý prostor.

- Flexibilita umístění: Díky své lehkosti a designu se proutěné stojany na květiny hodí do různých typů interiérů, od klasických po moderní. Můžete je snadno přesouvat a měnit jejich umístění podle potřeby nebo ročního období.

- Zvýšení estetické hodnoty vašich rostlin: Proutěné stojany přidávají vašim květinám na kráse. Rostliny v nich vypadají ještě lákavěji a stávají se výrazným prvkem vašeho interiéru.

11 položek celkem

Cena

89799
189799
Truhlík,obal na květiny pr. 12cm Kód: H188/ZLA
prouteny truhlik kulaty1
349 Kč –14 %
299 Kč

Připravte se na sezónu a zasaďte si barevné květiny už teď, náš proutěný obal bude pasovat u Vás doma.

Kód: H162
71axFutVjXL. AC SL1053
od 329 Kč

Připravte se na sezónu a zasaďte si barevné květiny už teď, náš proutěný obal - vaše spokojenost

Kód: H163/31
proutena vaza
449 Kč

Elegantní a stylový proutěný obal na květiny a truhlíky

Kód: H051
prutena trikolka
459 Kč

Perfektní stojan - obal na květiny

Kód: H050
prutena trikolka
569 Kč
Kód: H049
prutena trikolka
Tip košíkáře
679 Kč
Kód: H179
prouteny vozik1
759 Kč
Kód: H140
dreveny vozik Kód: H006

Naše proutěné stojany na květiny jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce svému interiéru přidat trochu originality. Ať už je umístíte v obývacím pokoji, kuchyni, na chodbě nebo v ložnici, stane se z nich okamžitě středobod zájmu a předmět obdivu vašich návštěv.