Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu Dozor-B Combat Vehicle

Kód: UG70108
1 450 Kč 1 198,35 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bojové vozidlo Dozor-B, sestav mě a proveď průzkum!

Ugears pokračuje v oslavách statečných bojujících mužů a žen ukrajinských ozbrojených sil pomocí Dozor-B TCWV (Tactical Combat Wheeled Vehicle), obrněného transportéru s pohonem všech kol (APC). Dozor-B, vyrobený na Ukrajině a poprvé uveden do provozu v roce 2007, je víceúčelové lehké obrněné vozidlo pro přepravu personálu, zbraní, zdravotnického materiálu a vojenského vybavení v bojovém prostředí. Má řidičský oddíl, bojový oddíl (APC je obvykle vybaven dálkově ovládaným protiletadlovým kulometem, který se může otáčet o 360°) a oddíl vojska s porty pro pozorování a palbu z ručních zbraní. Pancéřovaný trup a ventilační, topné a klimatizační systémy v oddíle vojska poskytují vojákům ochranu před minami, palbou z ručních zbraní, drsným počasím a dokonce i NBC podmínkami (použití jaderných, biologických nebo chemických zbraní). 

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37,8 x 17 x 3,4 cm   
  • Rozměry výrobku - 26 x 11 x 10,5 cm   
  • Množství dílků 300
  • Doba stavby přibližně 8 hodin
  • Obtížnost střední

Ugears Dozor-B Combat Vehicle model je také hrdě vyroben na Ukrajině. Má „pancíř“ v podobě překližky o tloušťce 3,7 mm, pohon všech kol, plné odpružení a pružinový motor, který mu umožňuje ujet značnou vzdálenost (asi 8 metrů). Protože toto je Ugears, a protože milujeme potěšit a ohromovat naše fanoušky skvělými doplňky, je bojové vozidlo Ugears Dozor-B vybaveno funkčním navijákem, stejně jako jeho analog ve skutečném světě, pro samovyprošťování nebo vyprošťování vozidel podobné hmotnosti. Vytáhněte naviják namontovaný na předním nárazníku, zavěste ho na předmět a sledujte, jak táhne Dozor-B dopředu!

Mezi další mechanické prvky bojového vozidla Dozor-B patří otevírací dveře na straně řidiče a spolujezdce a horní poklop a zadní poklop, které se otevírají a odhalují podrobný oddíl pro vojáky, doplněný lavicovými sedadly a bezpečnostními pásy s gumovými pásy! Mezi ozdobné prvky na vnější straně vozidla patří stojan na nářadí s páčidlem, krumpáčem, sekerou a lopatou, kanystry s náhradním benzínem na zadním poklopu pro mise na dlouhé vzdálenosti a laserem ryté nýtování. Knoflík ráčny nahoře (kam by normálně šel kulomet) umožňuje natahovat pružinový motor APC. Chcete-li uvést model do pohybu, stačí spustit páku „Start/Stop“ na boku vozidla a sledovat, jak se všechna čtyři kola vypínají!

Od začátku rozsáhlé ruské invaze na Ukrajinu přijala společnost Ugears výzvu a odpovědnost pomáhat způsoby, které známe nejlépe, s humanitární pomocí uprchlíkům a nákupem a darováním vojenských a civilních dodávek s využitím našich mezinárodních obchodních kontaktů a znalostí. dodavatelských řetězců. Milujeme svou vlast. Milujeme naše rodiny, naše města a obce, naše zemědělské srdce, náš jazyk a naši kulturu. Milujeme svobodu; odmítáme se vzdát naší demokracie nebo se klanět tyranii. Naše řada modelů s vojenskou tématikou je naším způsobem, jak demonstrovat a oslavovat ukrajinského ducha odporu, který inspiroval svět. Spolu s modely v plné velikosti, jako je bojové vozidlo Dozor-B, je série Ugears' Age of Bravery řadou jednoduchých „mechanických příběhů“ zobrazujících ukrajinské obránce v průběhu historie, zejména zdůrazňující některé výjimečné epizody a příběhy současné války. Sbírejte je všechny!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.