Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu NASA Space Shuttle Discovery

Kód: UG70130
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

NASA Space Shuttle Discovery - vydejte se se mnou na cestu do vesmíru!

Raketoplán Discovery byl třetí z pěti znovupoužitelných orbitálních sond NASA, zaznamenal 39 startů a přistání v letech 1984 až 2011 – nejvíce letů ze všech kosmických lodí v historii. Snad jeho největším úspěchem bylo 25. dubna 1990 nasazení Hubbleova vesmírného dalekohledu („HST“), který způsobil revoluci v astronomii a astrofyzice, zejména v našem chápání stáří a rozpínání vesmíru. S charakteristikami rakety (pro vertikální start) a kluzáku (pro přistání) byly raketoplány tahouny amerického vesmírného programu na přelomu 21. století a byly rozhodující pro stavbu a údržbu ISS ( Mezinárodní vesmírné stanice ). 

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37,3 x 17 x 5 cm   
  • Rozměry výrobku - 33,5 x 22,5 x 29 cm   
  • Množství dílků 315
  • Doba stavby přibližně 6 hodin
  • Obtížnost střední

Nyní si můžete postavit tento ikonický orbiter a představit si, že jste účastníkem jeho charakteristické mise, jejímž cílem je podporovat výzkum a vědecké objevy při vypouštění Hubbleova teleskopu. Ugears model NASA Space Shuttle Discovery je ve skutečnosti pozoruhodné tři v jednom: orbiter, stojan a satelit. Shuttle je model Discovery v měřítku 1:96 se dvěma nákladovými prostory, které se otevírají a odhalují model HST, který obsahuje pohyblivé solární panely a dvířka s otvorem. Přední a zadní prostory raketoplánu se otevírají nezávisle pro uložení nebo spuštění dalekohledu. Chcete-li otevřít přední nákladový prostor, otočte kolem kabiny ve směru šipky označené „Otevřít“. Podobné kolo na ocasní části otevírá a zavírá zadní nákladový prostor. Umístěte teleskop na robotické rameno raketoplánu pro nasazení a otáčejte ramenem pomocí číselníku umístěného na břiše orbiteru.

Stojan Shuttle využívá integritu v tahu nebo plovoucí kompresi, elegantní design konstrukčního inženýrství, který umožňuje modelu viset nad stojanem na tenkých vlascích, jako by se vznášel volně v prostoru. Ráčnový mechanismus na stojanu umožňuje nastavit napětí šňůr. Můžete měnit sklon kosmické lodi nahoru a dolů ručně, jednoduše zatažením za napínací šňůry, nebo upravit naklánění kosmické lodi doleva a doprava buď ručním pohybem stojanu nebo pomocí ráčnového stojanu. Mezi další funkční prvky modelu Shuttle patří pohyblivá křidélka na křídlech orbiteru, pohyblivé ocasní kormidlo a zatahovací podvozek.

Váš raketoplán Discovery je dodáván s informační plaketou s důležitými fakty o Discovery a se svolením Národního úřadu pro letectví a vesmír obsahuje sada nálepky se jménem orbiteru, logem "červa" NASA a vlajkou USA, které lze umístit na křídla a boky. orbiter, aby byl dokončen autentický vzhled.

A pokud potřebujete video návod jak jednoduše složit DISCOVERY - mrkněte na video.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.