Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu NASA Lunar Rover

Kód: UG70140
1 150 Kč 950,41 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ugears oslavuje naši společnou lásku k autům a průzkumu s NASA Lunar Rover, úžasným modelem „měsíční buggy“, která se svým designem velmi podobá LRV. Tento dřevěný model v měřítku 1:15 s pružinovým pohonem je vybaven otočnými a otočnými koly, parabolickou anténou, přední kamerou a sofistikovaným mechanismem pro složení roveru do kompaktnější podoby pro přepravu na raketové lodi, stejně jako originál. Když rozložíte části kol tohoto dynamického transformátoru, budete překvapeni, jak nápravy rychle zapadnou na místo a kola se svými pryžovými běhouny automaticky zapadnou do své pozice! Skrytý klíč umístěný pod podvozkem se používá k navíjení ráčnového mechanismu, zatímco spínač Start/Stop umožňuje navinutí a uvolnění vašeho Roveru na vzdálenost až 3 m.

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37.3 x 17 x 3.5 cm
  • Rozměry výrobku - 20 x 9.5 x 13.5 cm
  • Množství dílků 319
  • Doba stavby přibližně 8 hodin

Ugears NASA Lunar Rover je také vybaven dvěma sklopnými sedadly pro astronauty, parabolickou anténou, kterou lze složit a uložit na bok Roveru nebo rozmístit pomocí otvoru v přední levé části kabiny, a modelovým ramenem kamery, která je umístěna v přední části vozidla, takže ovládání mise může vidět a zaznamenávat vaše dobrodružství! Gumičky na roveru a jeho kolech představují všechny elektrické vodiče na původních LRV, zatímco výřezy a další designové prvky v celém modelu činí Rover lehčím a přidávají na jeho realistickém vzhledu a dojmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.