Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu Windstorm Dragon

Kód: UG70086
1 150 Kč 950,41 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Windstorm Dragon – dřevěné mechanické 3D puzzle od Ugears

Vítejte v obydlí moudrého a mazaného zvířete střežícího nespočet pokladů, které odhalí pouze tomu jedinému, kdo je dostatečně odvážný, aby čelil jeho mechanické magii! Hle – nádherná sbírka automatů Windstorm Dragon of the Ugears je tu, aby objevila váš důvtip a dovednosti ve vašem dalším dobrodružství s mechanickými modely.

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37.3 x 17 x 5 cm  
  • Rozměry výrobku - 56 x 45,5 x 29 cm 
  • Množství dílků 320
  • Doba stavby přibližně 6 hodin
  • Obtížnost střední

Dřevěné 3D puzzle Windstorm Dragon má otevřený design, který vám umožní vidět tlouci jeho mechanické srdce – gumový motor. Model má natahovací klíč v přední části hrudi. Chcete-li jej navinout, držte draka za tělo a otočte klíčem ve směru hodinových ručiček. Uvolněte motor zatažením za startovací páku. Tehdy začíná kouzlo: ruce, nohy a dokonce i celé tělo Draka se začnou pohybovat. A samozřejmě se dá do pohybu úžasný pár silných a krásných křídel. Toto je velmi zvláštní vlastnost vašeho draka Ugears: kosti křídel jsou vyrobeny ze dřeva, ale zbytek jsou krásně navržené lehounké papírové výřezy.Měkčí a pružný materiál dělá let velmi realistickým a nechává prostor pro vaše vlastní nápady.

Model lze postavit na speciální podpěru nebo zavěsit na špagát. Stejně fascinující bude vypadat se svými laserem vyrytými šupinami a špičatým ocasem. Je to perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele. Stejně jako všechny modely Ugears je tento automat vyroben z vysoce kvalitních dřevěných materiálů a je dodáván se vším, co potřebujete v krabici.

A pokud potřebujete video návod jak jednoduše složit draka - mrkněte na video.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.