Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu Stegosaurus

Kód: UG70127
1 150 Kč 950,41 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stegosaurus | Sestav mě. Postavte velkolepou ikonu pozdní Jury!

Stegosaurus, pěší pevnost z pozdní jury, je nejnovějším dinosauřím automatem Ugears, který se připojuje k Tyrannosaurovi Rexovi a Triceratopsovi ve sbírce dinosaurů Ugears. Stegosaurus je se svou dvojitou řadou kostěných ochranných plátů táhnoucích se po páteři a špičatým ocasem podobným palcátu jedním z nejznámějších dinosaurů ve fosilních záznamech. Popusťte uzdu svému vnitřnímu paleontologovi a přiveďte tohoto obra zpět k životu!

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37.3 x 17 x 5 cm
  • Rozměry výrobku - 33,5 x 16 x 11 cm
  • Množství dílků 305
  • Doba stavby přibližně 8 hodin
  • Obtížnost střední

Stegosaurus od Ugears je čtyřnohý DIY dřevěný dino automat s pružinovým pohonem, který dokáže na jedno navinutí ujít až jeden metr. Navíjecí klíč se nachází v břiše dino, s párovými navíjecími štěrbinami umístěnými na každé straně. Kostěná deska nad dinosauřím ramenem funguje jako spínač „Start/Stop“. Zatlačte desku zpět, než dáte až deset polovičních otočení klíčem, potom postavte Stegosaura na rovnou plochu, posuňte ramenní desku dopředu a sledujte, jak vaše živoucí fosilie odchází při hledání dalšího jídla! Excentrické ozubené kolečko uvádí ocas do synchronního pohybu s nohama a pomáhá tak dinosaurovi chodit v reálném životě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.