Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu Hogwarts™ hradu Bradavic

Kód: UG70144
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrad Bradavice™ ( Hogwarts™ ) Sestav mě. Vítejte ve škole pro čarodějnice a čaroděje!

Vstupte do kouzelného světa při stavbě majestátního hradu Bradavic™ z Ugears, věrné repliky kouzelnické školy, jak je vidět v sérii filmů Harry Potter™. Tento statický model s pohyblivými prvky (včetně schodiště a dračích křídel) vás přenese na místo intrik a kouzel. Bradavický hrad, prezentovaný na základě speciální licence od Warner Brothers, se okamžitě stává klasikou v Ugears sbírce dřevěných kutilských modelů Harryho Pottera™ a připojuje se k Bradavickému expresu™, Platforma 9 ¾™, Famfrpál™ Pinball, Rytířský autobus™, Létající Ford. Anglia™ a Hagridova létající motorka™ s postranním vozíkem.

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37.3 x 17 x 5 cm   
  • Rozměry výrobku - 36,9 x 27,3 x 11,7 cm  
  • Množství dílků 340
  • Doba stavby přibližně 6 hodin
  • Obtížnost střední

Přední strana modelu detailně představuje budovy, věže, věžičky a parapety školy čar a kouzel v Bradavicích, včetně finiše, ambitů, výřezů a laserového gravírování, které kopíruje vzhled skal, kamenů a břidlicových tašek na střechách. . Zadní strana modelu obsahuje výřez hradu pro kompaktnější design, který umožňuje jeho umístění v jedné rovině se stěnou a ukazuje skryté detaily interiéru, jako je Velký sál, schodiště do věže, pokoje a vnitřní nádvoří. Z boku hlavní věže visí drak s pohyblivými křídly, který připomíná scénu z filmu "Harry Potter a Ohnivý pohár", kde je Harry pronásledován drakem chrlícím oheň.

WIZARDING WORLD characters, names and related indicia are © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. WB SHIELD: © & ™ WBEI. Publishing Rights © JKR. (s22)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.