Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu Tyrannosaurus rex

Kód: UG70112
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyrannosaurus rex - sestav mě a přiveď k životu děsivého starověkého vrcholového predátora!

Ugears uvádí na trh svou sbírku dinosauřích automatů s nejděsivějším predátorem, který kdy chodil po Zemi: Tyrannosaurus Rex. Tento mechanický dřevěný model kráčejícího tyranosaura je poháněn kovovou pružinou, která přenáší sílu přes redukovaný převod, otáčí osou, která pohání nohy. Chytrý systém spojení a spojení umožňuje tomuto králi dinosaurů chodit po vlastních nohou – první dvoupedálové chodítko v kolekci Ugears! Excentrické ozubené kolo uvede ocas do synchronního pohybu s nohama, což pomáhá dinosaurovi udržet rovnováhu a nespadnout na stranu, stejně jako v přírodě.

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37,3 x 17 x 5 cm   
  • Rozměry výrobku - 37,5 x 14,7 x 10 cm   
  • Množství dílků 249
  • Doba stavby přibližně 8 hodin
  • Obtížnost pokročilá

Až 13 metrů na délku a 9 metrických tun na váhu, tyrannosauři měli největší zuby ze všech masožravých dinosaurů, schopných trhat maso a chroupat kosti. Měli také vysoce vyvinutý čich, srovnatelný se supy, a neuvěřitelně ostrý zrak – lepší než orli. Byli vrcholovými predátory pozdního období křídy, kteří se potulovali po území dnešní Severní Ameriky v prostředí od zátoky až po polosuché pláně. Jejich obří zadní nohy a kymácející se ocas z nich dělaly výkonné chodce, schopné pronásledovat kořist na velké vzdálenosti, než se přiblížily k zabití výbuchem rychlosti. Cítili také mršinu na velkou vzdálenost a pak pronásledovali další predátory z mršin, což z nich udělalo tyrany křídové jídelny.

Tento úžasný chodící model dinosaura je natahovací dřevěný zmenšený model dospělého Tyrannosaura Rexe. V horní části ocasu se skrývá klíč na navíjení. Vyjměte klíč a vložte jej do ráčnového mechanismu na levé straně dinosaura a ujistěte se, že hlava levé stehenní kosti je mimo otvor (pokud potřebujete, přepněte vypínač do polohy "zapnuto" a poté otočte zařízení nad rameny T-Rexe pro pohyb nohy). Přepněte vypínač do polohy „vypnuto“ (směrem k hlavě) a naviňte mechanismus ve směru hodinových ručiček, přičemž klíč vraťte do jeho polohy mezi ocasem a tělem. Umístěte Tyrannosaura na hladký, rovný povrch, držte automat za tělo (nestiskněte nohy k sobě!), přepněte vypínač a uvolněte. Váš Tyrannosaurus odkráčí pryč, bude hledat své další jídlo, jeho ocas se houpe a čelisti křupou nahoru a dolů. Je to vlastně trochu děsivé!

A pokud potřebujete video návod jak jednoduše složit REXE - mrkněte na video. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.