Dřevěná 3D stavebnice mechanického modelu Rescue Hovercraft

Kód: UG70129
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záchranné vznášedlo - sestav mě a jeď se mnou na záchranu!

Ugears salutuje záchranným týmům s modelem Rescue Hovercraft. Kterému hasičskému nebo policejnímu oddělení nebo pátracímu a záchrannému týmu by se nelíbilo mít toto záchranné vznášedlo připravené vyrazit po katastrofě? Když udeří velká bouře, může to být sousedství po sousedství, nebo dokonce ulice po ulici mix záplavových zón a suché půdy, což znemožní běžným záchranným vozidlům, ať už jde o čluny nebo nákladní automobily, dostat se k přeživším. Tam září vznášedlo. Vznášedlo, které je schopné proletět jakýkoli povrch – pevninu, vodu, bahno nebo led – na vzduchovém polštáři, může přivést záchranný personál tam, kde je nejvíce potřeba, zachraňovat lidi ze záplav a střech nebo dodávat zásoby do jinak nepřístupných oblastí.

Technické informace:

  • Materiál je překližka
  • Velikost balení - 37,3 x 17 x 5 cm   
  • Rozměry výrobku - 28 x 10,5 x 11,5 cm 
  • Množství dílků 383
  • Doba stavby přibližně 6 hodin
  • Obtížnost střední

Ugears Rescue Hovercraft je dřevěný model elegantního terénního vznášedla se dvěma vrtulemi v měřítku 1:24. Tento dřevěný model je poháněn pružinovým motorem s natahovacím ráčnovým klíčem umístěným na podvozku plavidla. Spínač Start/Stop umožňuje natočit motor deseti otáčkami ve směru hodinových ručiček a poté zapnout motor, když se dvě axiální vrtule roztočí a člun provede ladné, předem naprogramované otáčky doleva a doprava na vzdálenost 3 metrů, napodobující jemné kývavé pohyby. skutečného vznášedla.

Vynikající realismus, chytrý design a smysl pro detail jsou charakteristické znaky modelů Ugears. Záchranné vznášedlo má široký vzduchový polštář, pohyblivý, ručně ovládaný zvedací ventilátor na přídi, laserem gravírované zvedací ventilátory na zádi, dva velké náporové ventilátory poháněné motorem, kormidlo a kokpit se sedadly pro čtyři, dva namontované záchranné kruhy , světlomety zabudované do přídě a pátrací světla namontovaná na zádi kokpitu pro noční záchranu.

 A pokud potřebujete video návod jak jednoduše složit vznášedlo - mrkněte na video.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné 3D stavebnice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

UGEARS je ukrajinský startup z roku 2014 s rostoucí celosvětovou reputací pro výrobu unikátních, samohybných 3D dřevěných puzzle pro dospělé, puzzle boxů a vzdělávacích hraček. Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní mechanickou akci, která ohromí a potěší.

Modelové stavebnice UGEARS se dodávají se vším, co potřebujete k sestavení. Všechny díly jsou laserem předřezány do vysoce kvalitní překližkové desky pro snadné vyjmutí a montáž. Pohyb se provádí pomocí gumových pásů, ozubených kol a gravitace. Podrobné barevné diagramy a pokyny krok za krokem jsou poskytovány v 11 jazycích, které vás provedou procesem montáže. Není potřeba žádné lepidlo, speciální odborné znalosti, nástroje nebo vybavení. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, náhradní díly jsou poskytovány a zasílány zdarma.

Dřevěné hlavolamy UGEARS jsou umělecká díla, zázraky strojního inženýrství a spolehlivé. Většina modelů má analogy ze skutečného světa, jiné jsou oživené představivostí. Tyto poutavé krásky jsou ideální pro vystavení doma nebo v kanceláři, ale jsou mnohem víc! Každé 3D puzzle UGEARS má svou vlastní jedinečnou a okouzlující mechanickou akci, která potěší vaši rodinu a přátele. Konstruktéři najdou uspokojení, když mechanické modely vytvoří vlastníma rukama, zažijí magický okamžik „zrození“, kdy model ukáže první jiskru života.

Modely UGEARS a 3D dřevěné puzzle pro dospělé činí krásný svět mechaniky srozumitelnějším. Budete si moci osahat každý kousek, každé ozubené kolečko a z první ruky objevit fungování jednoduchých strojů.

UGEARS jsou skvělým koníčkem pro konstruktéry a promyšleným dárkem pro téměř každého ve vašem životě. Naše mechanické dřevěné puzzle se dodávají ve třech úrovních dovedností: SNADNÉ, STŘEDNÍ a POKROČILÉ. Upozornění: naše krásné, nadčasové stroje a 3D hádanky mohou být návykové a možná zjistíte, že vaše sbírka se rozrůstá, jak budete postupovat k náročnějším stavbám! Udělejte si chvilku a prohlédněte si náš katalog více než 100 dřevěných mechanických hlavolamů, výukových stavebnic STEM Lab, dětských barevných modelů, U-Fidgetů a herních zařízení – určitě najdete perfektní dárek pro sebe nebo ostatní! Existují úžasně složité 3D puzzle pro dospělé, vzdělávací hračky pro dospívající a starší děti a barevné modely, které vyhovují i ​​nejmladším stavitelům. Naším posláním je poskytnout lidem všech věkových kategorií, zejména rodinám, radost ze společného vytváření něčeho krásného. Modely UGEARS nevyžadují žádné lepidlo, ale rádi říkáme, že dojde k propojení – spojení rodiny a přátel, kteří spolupracují na oživení těchto mechanických zázraků.